W dniu 19 listopada o godz. 14.30 zapraszamy na drugi już wideoczat SKKP podczas którego porozmawiamy z naszymi ekspertami, prof. dr hab. inż. Markiem Pawełczykiem i prof. Tomaszem Guzikiem o przyszłości stowarzyszeń i przyszłości kongresów przez nich organizowanych.  
Stowarzyszenia i ich spotkania są siłą napędową gospodarek, platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i rozwiązywania problemów. Jak zmieniła się rola stowarzyszeń dzisiaj, w dobie COVID-19? Przed jakimi wyzwaniami stoją obecnie międzynarodowe organizacje? Jak będą organizowane kongresy w przyszłości? Jak zmieni się proces pozyskiwania międzynarodowych wydarzeń do Polski i jak możemy się do tych zmian przygotować? O tym wszystkim dowiecie się od naszych specjalnych gości, biorąc udział w wideoczacie już 19 listopada o godz. 14.30!

Nasi eksperci:
Prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk – specjalista w zakresie automatyki przemysłowej, komputerowych systemów sterowania, cyfrowego przetwarzania sygnałów. Prorektor ds. nauki i rozwoju Politechniki Śląskiej, członek Komitetu Akustyki Polskiej Akademii Nauk, Vicepresident for Professional Relations  - International Institute of Acoustics and Vibration, Przewodniczący Kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich.

Prof. dr hab. n med. Tomasz Guzik - specjalista w zakresie chorób wewnętrznych i alergologii, Kierownik Katedry  Chorób Wewnętrznych i Medycyny Wsi Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Regius Chair of Physiology and Cardiovascular Pathobiology – University of Glasgow. Redaktor naczelny jednego z najważniejszych czasopism Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC): „Cardiovascular Research”, i członek wielu międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym American Physiological Society.  Członek Rady Fundacji Nauki Polskiej od roku 2018, a w obecnej kadencji jej Przewodniczący.

Wideoczat z wyjątkowymi  gośćmi poprowadzi redaktor magazynu Think MICE Michał Kalarus. Spotkanie będzie transmitowane LIVE na profilu SKKP na facebooku.

Wideoczat jest drugim z trzech planowanych do końca tego roku, organizowanych przez SKKP Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce w ramach projektu „Okiem Eksperta”. Kolejne spotkanie już 3 grudnia. Nagranie z pierwszego wideoczatu SKKP pt. „Transformacja i przyszłość międzynarodowych wydarzeń”  jest dostępna na FB.
https://fb.watch/1Pk1pbJw8V/
Zapraszamy!
 

Archiwum

Wideczat: Transformacja i przyszłość międzynarodowych spotkań


Już 5 listopada zapraszamy na GORĄCE NEWSY z kongresu ICCA, które w formie wideoczatu zaprezentują nam nowi członkowie zarządu ICCA z Polski Anna Górska, doradca zarządu Symposium Cracoviense i Marta Wiśniewska, kierownik sekcji MICE w Polskich Liniach Lotniczych LOT.
Kongres ICCA (International Congress and Convention Assocation), który w tym roku odbywa się w dniach 1-3.11.2020 w formie hybrydowej, jest dorocznym forum wymiany wiedzy, doświadczeń i trendów pomiędzy międzynarodowymi ekspertami i światowymi guru przemysłu spotkań. W jakim kierunku zmierza przemysł spotkań? Jakich nowych rozwiązań możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości? Jak zmieni się sposób w jaki konferujemy i uczestniczymy w wydarzeniach biznesowych? O tym wszystkim dowiecie się od naszych specjalnych gości z „pierwszej ręki”, biorąc udział w czacie w dniu 5 listopada o godz. 12.00, organizowanym tuż po kongresie ICCA!
Anna Górska i Marta Wiśniewska od wielu lat związane są z ICCA, reprezentując w organizacji polskie firmy, które są członkami stowarzyszenia. Anna Górska w latach 2012-2018 była przewodniczącą oddziału Europy Centralnej ICCA. Marta Wiśniewska jest laureatką konkursów ICCA, w tym zwyciężczynią projektu dla młodego pokolenia liderów przemysłu spotkań „Future belongs to us", którego finał odbył się w Dubaju. Skład nowego prezydium został powołany podczas wirtualnego zebrania członków stowarzyszenia w dn. 19 października 2020r. Kadencja w zarządzie trwa dwa lata.
Wyjątkowy wideoczat z gośćmi poprowadzi redaktor naczelny THINK MICE Michał Kalarus. Spotkanie będzie transmitowane LIVE na profilu SKKP na Facebooku.
Wideoczat jest jednym z trzech planowanych do końca tego roku, organizowanych przez  Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce w ramach projektu „Okiem Eksperta”. Zapraszamy!