Przyszłość spotkań  sektora medycznego w Polsce

Związek Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA wprowadził certyfikację dla wydarzeń naukowych organizowanych dla przedstawicieli zawodów medycznych począwszy od 1 stycznia 2018, ale od roku 2020 wprowadzone zostaną istotne zmiany. Więcej >>Rozmowa z Jamesem Rees

Nowy Prezes ICCA opowiada o rynku spotkań, znaczeniu ICCA jako unikatowego źródła wiedzy o rynku kongresów stowarzyszeń międzynarodowych. James Rees będzie gościem konferencji Miasta Historyczne 3.0 w Krakowie w dn.11-12 marca 2020. Więcej >>Too Good to Waste

Inicjatywa sektora obiektów w ICCA. Głównym argumentem do jego zainicjowania był fakt, że zrównoważony rozwój ma kluczowe znaczenie w przemyśle spotkań, a na świecie jedna trzecia całej żywności jest marnowana. 
Więcej >>
Czynniki sukcesu organizacji konferencji naukowych

Wydarzenie naukowe to nie event, w rozumieniu show. Tutaj nie kładziemy tak dużego nacisku na emocje, niezapomniane przeżycia – kluczowa jest wartość merytoryczna. Mocny program naukowy to gwarancja sukcesu.  
Więcej >>Nowe wyzwania w organizacji kongresów medycznych

 Organizacja kongresu - bez względu na branżę - to ogromne wyzwanie logistyczne dla wszystkich biorących udział w tym procesie. Istnieją jednak takie spotkania, w których słowo “wyzwanie” nabiera szczególnego znaczenia.
Więcej >>Trendy w organizacji spotkań

Przedstawiamy 4 trendy w organizacji spotkań stowarzyszeń międzynarodowych, zdefiniowane przez ICCA, z którymi będziemy mieli do czynienia w 2019 roku. Po pierwsze pokazywanie, że kongresy pozostawiają trwały, pozytywny ślad.
Więcej >>
Incredible impacts - coś więcej niż kongres

Program grantowy Incredible Impacts, prowadzony wspólnie przez organizacje Best Cities Global Alliance oraz ICCA ma na celu promować dobre praktyki w organizacji spotkań międzynarodowych stowarzyszeń.
Więcej >>Zarządzanie ryzykiem w organizacji spotkań

Prawdopodobnie wszyscy znają przysłowie: Sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą. Jeśli w czasie organizacji i realizacji kongresu wszystko przebiega bez problemów, wszyscy czują się autorami tego sukcesu, ale jeśli ...
Więcej >>