Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

O nas

Misja

Stowarzyszenie jest ogólnopolską platformą współpracy profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań. Umacnia ich pozycję zawodową poprzez łączenie doświadczenia i innowacyjności. Stowarzyszenie wyznacza standardy etyczne i zawodowe na rynku spotkań w Polsce
 

Cele

1. Rozwój zawodowy członków, poprzez wymianę doświadczeń i edukację
2. Wytyczanie standardów etycznych i zawodowych, jakościowych,
3. Rozwój i umacnianie polskiego rynku spotkań
4. Reprezentowanie branży na rynkach międzynarodowych
5. Integracja branży – aktywne uczestnictwo SKKP w wydarzeniach branżowych oraz organizacja własnych spotkań
6. Reprezentowanie interesów branży w kontaktach z administracja publiczną
7. Pozyskiwanie informacji o innowacyjnych rozwiązaniach i trendach oraz przekazywanie ich członkom
8. Umacnianie wizerunku stowarzyszenia jako lidera i eksperta przemysłu spotkań

Statut   card-pdf-3

Zarząd
Zarząd Stowarzyszenia na kadencję 2017-18 wybrany na Walnym Zgromadzeniu w dniu 23 marca 2017 roku w Warszawie.

Prezes - Anna Jędrocha
ajAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie  (Obsługa ruchu turystycznego) oraz Szkoły Hotelarskiej w Krakowie (hotelarstwo). Doświadczenie zawodowe: 1984-89 Orbis Kraków – organizacja i obsługa zagranicznej turystyki przyjazdowej; od 1989 ATH Intercrac (Prezes Zarządu) – organizacja zagranicznej turystyki przyjazdowej; od 1999 Symposium Cracoviense (Prezes Zarządu) – organizacja i obsługa kongresów konferencji , szkoleń, wystaw i imprez promocyjnych. Członkostwo w organizacjach: SKKP, ICCA, KIT. Zainteresowania: taniec, balet klasyczny, gry planszowe.

Wiceprezes, Skarbnik - Krystyna Gołąbek 
kgZ wykształcenia jest animatorem kultury i oświaty dorosłych. Od 1991 roku prowadzi swoją działalność w zakresie turystyki, od roku 1995 specjalizuje się w turystyce biznesowej. Silnie  związana ze Śląskiem - jest członkiem Zarządu Śląskiej Organizacji Turystycznej. K. Gołąbek należy do Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz Polskiej Izby Turystyki.
Jest właścicielką firmy Business Service Galop, która zapewnia kompleksową organizację konferencji i kongresów, głównie w branży medycznej.  Firma ta jest rekomendowana przez Poland Convention Bureau POT jako profesjonalny organizator kongresów. 

Wiceprezes - Paula Fanderowska 
pfZastępca Dyrektora ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków w Krakowskim Biurze Festiwalowym, które jest operatorem Centrum. Przez lata związana z Biurem Współpracy Zagranicznej w Urzędzie Miasta Krakowa, gdzie odpowiadała za kontakty ze strefą hiszpańskojęzyczną. W latach 2010-2014 Konsul RP w Caracas w Wenezueli. Po zakończeniu misji dyplomatycznej i wraz z rozpoczęciem działalności Centrum Kongresowego  ICE Kraków nawiązała współpracę z KBF. Jest odpowiedzialna za nadzór i koordynację działań Centrum Kongresowego ICE Kraków. W Stowarzyszeniu Konferencje i Kongresy w Polsce będzie odpowiadać za Program Ambasadorów Kongresów Polskich. 

Sekretarz Generalny - Karolina Widawska 
kwConference Team Manager w Business Service Galop w Katowicach. W 2016 roku w Kopenhadze, zdobyła jako jedna z pierwszych osób w Polsce certyfikat Healthcare Meetings Compliance Certificate – poświęcony znajomości przepisów przejrzystości i zasadom współpracy z towarzystwami medycznymi i korporacjami farmaceutycznymi. W 2016 roku została wyróżniona nagrodą Odkrycie Roku MPI Poland Chapter, a podczas targów IMEX we Frankfurcie zwyciężyła światowy finał konkursu IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum University Challenge tym samym zdobywając nagrodę „MPI Foundation Global Student Scholarship Award”. W ramach stypendium była jednym z 5 reprezentantów Polski podczas World Education Congress 2016 w Atlantic City.

Członek Zarządu - Grzegorz Słyszyk
gsWspółtwórca koncepcji utworzenia Warszawskiego Centrum EXPO XXI oraz budowy, uruchomienia i pozycji EXPO XXI w Warszawie. Główny doradca ITE Group plc przy przejęciu kontrolnego pakietu akcji największego organizatora targów w Warszawie. Inwestor w licznych projektach związanych z utworzeniem lub przejęciem kontrolnych pakietów udziałów w spółkach będących organizatorami targów, konferencji, eventów i kongresów w Polsce i za granicą, jak również członek organów korporacyjnych w tych podmiotach.  Czynnie uprawia hokej na lodzie, kolarstwo i jazdę szybką na rolkach. Jedną z wielu jego pasji są połowy dzikich łososi metodą na sztuczną muchę.

 Komisja Rewizyjna
Tomasz Nowak  Netventure
Ewa Kossakowska Hospitality Consulting
Olga Krzemińska Zasadzka  Agencja Power 

Regulamin Zarządu  card-pdf-3

Regulamin Biura Prezydialnego card-pdf-3

Kontakt
Monika Trojan - Kierownik Biura Prezydialnego
Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”
Pl. Powstańców Warszawy 2 pok. A19
00-030 Warszawa
kom. 0 501 764 399
e-mail: biuro@skkp.org.pl
 

e-mail: biuro@skkp.org.pl