Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Relacja z Gali Eventex Awards 2017

Styczeń 2017r. obfitował w zagraniczne imprezy, poświęcone szeroko rozumianej branży eventowej, w których nie zabrakło akcentów polskich. W dn. 18-20.01.2017r. odbywały się EFEA Europe + Asia Event Forum w St. Petersburgu, natomiast w dn. 24-25.01.2017r. Eventex w Dublinie.

Eventex to cykl warsztatów tzw. „masterclasses”, gdzie światowi eksperci, którzy dzielili się już również swoją wiedzą w Polsce, tacy jak Linda Pereira, Rob Davidson. Patrick Delaney czy Elling Hamso, prowadzą szkolenia. Niektóre tegoroczne tematy warsztatów do wyboru to:
- Event ROI
- Jak znaleźć sponsorów i lepiej sprzedać powierzchnię wystawienniczą,
- Nietypowe sposoby pozyskiwania eventów do Twojego obiektu,
- Kreacja kontentu na Twoje eventy.

Warsztaty poprzedzone były uroczystą Galą EVENTEX Awards, gdzie co roku uhonorowane zostają projekty, wybierana przez 20 osobowe międzynarodowe Jury, składające się z profesjonalistów branży spotkań. Wśród członków Jury w tym roku znalazło się trzech Polaków, Anna Górska, Business Development Director w EXPO XXI Warszawa i Prezes Oddziału Europy Centralnej ICCA,  Olga Krzemińska, Dyrektor Zarządzająca  Agencji POWER oraz Rafał Rosiejak, Dyrektor Centrum Targowego EXPO Mazury SA.  W tym roku Gala po raz pierwszy odbyła się na słynnym Croke Park Stadium w Dublinie. Bogaty program towarzyszący składał się m.in. z występów akrobatycznych, koncertu muzyki na żywo oraz zabawy tanecznej.

W każdej kategorii wybrano 4 najlepsze projekty. Przedstawiciele dwóch pierwszych zwycięskich miejsc odbierali dyplomy i statuetki na scenie. Wśród tegorocznych zwycięskich projektów, uhonorowanych aż w 19 kategoriach znalazł się WALK Events z Polski, który otrzymał Grand Prix za Najlepszy Event i był to VERVA Street Racing 2016 – National Automotive Festival.

Wato wspomnieć, że pierwsze miejsce w kategorii the Best Conference zdobyły Connections Meetings, unikatowe spotkania  organizowane w formie Human to Human (H2H), idei polegającej na przekonaniu, że relacje międzyludzkie są najważniejsze i dopiero na trwałych relacjach można budować efektywne biznesy. W tym roku spotkania Connections Meetings odbędą się w Ekwadorze i we Włoszech.
 
Autor: Anna Górska
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!

e-mail: biuro@skkp.org.pl