Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Information Security Forum w Warszawie

Warszawa i Expo XXI Warszawa wygrywają organizację międzynarodowego wydarzenia Information Security Forum (ISF) Annual World Congress. W kongresie, który odbędzie się w 2020 roku, weźmie udział ponad 900 delegatów. Warszawa na ostatnim etapie pokonała Edynburg, Madryt, Barcelonę i Brukselę.
 

Forum Bezpieczeństwa Informacyjnego (ISF) powstało w 1989 roku i jest niezależną organizacją non-profit, której członkami są organizacje specjalizujące się w informacji cyfrowej, bezpieczeństwie i zarządzaniu ryzykiem, znajdujące się na listach Fortune 500 i Forbes 2000. ISF zajmuje się badaniem, wyjaśnianiem i rozwiązywaniem najważniejszych kwestii związanych z bezpieczeństwem informacji i zarządzaniem ryzykiem, opracowując metody, procesy i rozwiązania dotyczące najlepszych praktyk, które zaspokajają potrzeby biznesowe członków.
Kongres ISF co roku odbywa się w innym mieście na świecie i co roku wiele miast konkuruje o jego organizację. W 2015r. gościł w Atlancie w USA, a w 2016 r. w Berlinie w Niemczech. W marcu tego roku w Warszawie odbyła się wizyta kontrolna, koordynowana przez WCB i Expo XXI, która zaowocowała decyzją o przyznaniu Warszawie praw do organizacji wydarzenia w 2020 r. – Cieszę się, że mamy w Warszawie rzetelnego partnera i dzięki wspólnym wysiłkom zdobywamy coraz więcej międzynarodowych wydarzeń do stolicy – mówi Davide Odella, szef Działu Sprzedaży w Expo XXI Warszawa. – Organizacja najważniejszego na świecie wydarzenia o tematyce bezpieczeństwa informacji w Warszawie, to również ogromna promocja naszego kraju na arenie międzynarodowej, jako jednego z liderów tego sektora gospodarki – dodaje Odella.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!

e-mail: biuro@skkp.org.pl