Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Architektura kongresu - mechanizmy pozyskiwania i organizacji międzaynarodowych kongresów

Serdecznie zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz naszego Partnera Poland Convention Bureau POT na cykl seminariów nt. „Architektura kongresu -  mechanizmy pozyskiwania i organizacji międzynarodowych kongresów” , które odbędą  się  w październiku i listopadzie 2013 r. w trzech miastach: Wrocław, Kraków, Warszawa.  Seminarium edukacyjno-konsultacyjne  skierowane jest  przede wszystkim do przedstawicieli organizacji pozarządowych – towarzystw naukowych , biznesowych,  a także  do przedstawicieli  korporacji, organizujących  lub planujących organizację kongresu, celem pokazania mechanizmów pozyskiwania i organizacji  kongresów.  Profesjonaliści branży przemysłu spotkań  podzielą się swoją wiedzą z zakresu  kompleksowej organizacji i obsługi międzynarodowych spotkań i wydarzeń, począwszy od procesu aplikowania o organizację kongresu, poprzez przygotowanie  programu i budżetu, marketing i komunikację, dobór dostawców, a skończywszy na realizacji i rozliczeniu projektu. Seminarium będzie również okazją do dyskusji i networkingu, czy zaprezentowania dobrych praktyk. Po zakończeniu seminarium zachęcamy do indywidualnych spotkań z naszymi ekspertami.  
Program seminarium obejmuje:
1. MEETING OWNER/PLANISTA W KORPORACJI: Merytoryczna zawartość kongresu (edukacja, networking, motywacja)
2. PCO = STRATEGICZNY PARTNER: kompleksowa organizacja i koordynacja, dobór profesjonalnych podwykonawców, marketing i komunikacja, budżet kongresu
3. AV PROVIDER – nowoczesne technologie wsparciem dla organizatorów  i obiektów kongresowych  
4. CONGRESS VENUE – kryteria wyboru: dostępność, wielkość  i specyfikacja sal, usługi, cena  
5. SPONSORZY – z jednej strony, UCZESTNICY  z drugiej strony - przedstawienie ich punktu widzenia i oczekiwań  
Goście zaproszeni i przedstawiciele organizacji pozarządowych - towarzystw naukowych, stowarzyszeń otrzymują prawo uczestnictwa bezpłatnie.  
 

e-mail: biuro@skkp.org.pl