Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Zarząd

Zarząd Stowarzyszenia na kadencję 2017-18 wybrany na Walnym Zgromadzeniu w dniu 23 marca 2017 roku w Warszawie.

dsc_00131Prezes
Anna Jędrocha

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie  (Obsługa ruchu turystycznego) oraz Szkoły Hotelarskiej w Krakowie (hotelarstwo). Doświadczenie zawodowe: 1984-89 Orbis Kraków – organizacja i obsługa zagranicznej turystyki przyjazdowej; od 1989 ATH Intercrac (Prezes Zarządu) – organizacja zagranicznej turystyki przyjazdowej; od 1999 Symposium Cracoviense (Prezes Zarządu) – organizacja i obsługa kongresów konferencji , szkoleń, wystaw i imprez promocyjnych. Członkostwo w organizacjach: SKKP, ICCA, KIT. Zainteresowania: taniec, balet klasyczny, gry planszowe.
 

Krystyna GolabekWiceprezes, Skarbnik
Krystyna Gołąbek


Z wykształcenia jest animatorem kultury i oświaty dorosłych. Od 1991 roku prowadzi swoją działalność w zakresie turystyki, od roku 1995 specjalizuje się w turystyce biznesowej. Silnie  związana ze Śląskiem - jest członkiem Zarządu Śląskiej Organizacji Turystycznej. K. Gołąbek należy do Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz Polskiej Izby Turystyki.
Jest właścicielką firmy Business Service Galop, która zapewnia kompleksową organizację konferencji i kongresów, głównie w branży medycznej.  Firma ta jest rekomendowana przez Poland Convention Bureau POT jako profesjonalny organizator kongresów.  

Paula Fanderowska smallWiceprezes
Paula Fanderowska 

Zastępca Dyrektora ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków w Krakowskim Biurze Festiwalowym, które jest operatorem Centrum. Przez lata związana z Biurem Współpracy Zagranicznej w Urzędzie Miasta Krakowa, gdzie odpowiadała za kontakty ze strefą hiszpańskojęzyczną. W latach 2010-2014 Konsul RP w Caracas w Wenezueli. Po zakończeniu misji dyplomatycznej i wraz z rozpoczęciem działalności Centrum Kongresowego  ICE Kraków nawiązała współpracę z KBF. Jest odpowiedzialna za nadzór i koordynację działań Centrum Kongresowego ICE Kraków. W SKKP będzie odpowiadać za Program Ambasadorów Kongresów Polskich.   


Karolina small-040Sekretarz Generalny
Karolina Widawska


Conference Team Managera w Business Service Galop w Katowicach. W 2016 roku w Kopenhadze, zdobyła jako jedna z pierwszych osób w Polsce certyfikat Healthcare Meetings Compliance Certificate – poświęcony znajomości przepisów przejrzystości i zasadom współpracy z towarzystwami medycznymi i korporacjami farmaceutycznymi. W 2016 roku została wyróżniona nagrodą Odkrycie Roku MPI Poland Chapter, a podczas targów IMEX we Frankfurcie zwyciężyła światowy finał konkursu IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum University Challenge tym samym zdobywając nagrodę „MPI Foundation Global Student Scholarship Award”. W ramach stypendium była jednym z 5 reprezentantów Polski podczas World Education Congress 2016 w Atlantic City.

 

grzegorz słyszykCzłonek Zarządu
Grzegorz Słyszyk

Prezes EXPO XXI Warszawa


 

Komisja Rewizyjna
Tomasz Nowak 
Netventure
Ewa Kossakowska Hospitality Consulting
Olga Krzemińska Zasadzka  Agencja Power 

 

Regulamin Zarządu >>
Regulamin Biura Prezydialnego >>

e-mail: biuro@skkp.org.pl