Anna Jędrocha

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie  (Obsługa ruchu turystycznego) oraz Szkoły Hotelarskiej w Krakowie (hotelarstwo). Doświadczenie zawodowe: 1984-89 Orbis Kraków – organizacja i obsługa zagranicznej turystyki przyjazdowej; od 1989 ATH Intercrac (Prezes Zarządu) – organizacja zagranicznej turystyki przyjazdowej; od 1999 Symposium Cracoviense (Prezes Zarządu) – organizacja i obsługa kongresów konferencji , szkoleń, wystaw i imprez promocyjnych. Członkostwo w organizacjach: SKKP, ICCA, KIT. Zainteresowania: taniec, balet klasyczny, gry planszowe.

 

Krystyna  Gołabek

Z wykształcenia jest animatorem kultury i oświaty dorosłych. Od 1991 roku prowadzi swoją działalność w zakresie turystyki, od roku 1995 specjalizuje się w turystyce biznesowej. Silnie  związana ze Śląskiem - jest członkiem Zarządu Śląskiej Organizacji Turystycznej. K. Gołąbek należy do Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz Polskiej Izby Turystyki. Jest właścicielką firmy Business Service Galop, która zapewnia kompleksową organizację konferencji i kongresów, głównie w branży medycznej.  Firma ta jest rekomendowana przez Poland Convention Bureau POT jako profesjonalny organizator kongresów.

 

Paula Fanderowska

Zastępca Dyrektora ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków w Krakowskim Biurze Festiwalowym, które jest operatorem Centrum. Przez lata związana z Biurem Współpracy Zagranicznej w Urzędzie Miasta Krakowa, gdzie odpowiadała za kontakty ze strefą hiszpańskojęzyczną. W latach 2010-2014 Konsul RP w Caracas w Wenezueli. Po zakończeniu misji dyplomatycznej i wraz z rozpoczęciem działalności Centrum Kongresowego  ICE Kraków nawiązała współpracę z KBF. Jest odpowiedzialna za nadzór i koordynację działań Centrum Kongresowego ICE Kraków. W Stowarzyszeniu Konferencje i Kongresy w Polsce będzie odpowiadać za Program Ambasadorów Kongresów Polskich.

 

Karolina Bednarz

 

Grzegorz Słyszyk

Współtwórca koncepcji utworzenia Warszawskiego Centrum EXPO XXI oraz budowy, uruchomienia i pozycji EXPO XXI w Warszawie. Główny doradca ITE Group plc przy przejęciu kontrolnego pakietu akcji największego organizatora targów w Warszawie. Inwestor w licznych projektach związanych z utworzeniem lub przejęciem kontrolnych pakietów udziałów w spółkach będących organizatorami targów, konferencji, eventów i kongresów w Polsce i za granicą, jak również członek organów korporacyjnych w tych podmiotach.  Czynnie uprawia hokej na lodzie, kolarstwo i jazdę szybką na rolkach. Jedną z wielu jego pasji są połowy dzikich łososi metodą na sztuczną muchę.

 

Tomasz Nowak

 

Ewa Kossakowska

 

Olga Krzemińska Zasadzka