Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Tygrys Biznesu i Solidna Firma dla agencji Power

Agencja Power rozpoczęła rok od zdobycia dwóch nagród. Po raz trzeci w swojej historii została nagrodzona w konkursie „Solidna Firma” i otrzymała srebrną statuetkę. Jako wielokrotny laureat konkursu „Firma Roku” została wyróżniona przez Biuro Certyfikacji Krajowej tytułem „Tygrysa Biznesu”.

Certyfikaty Solidna Firma to wyróżnienie dla firm poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa. Certyfikaty opatrzone są oryginalnymi podpisami członków Kapituły Programu. Zostały zaprojektowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych. Gala rozdania certyfikatów „Solidna Firma” dobyła się 9 lutego w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie.
Agencja Power otrzymała nagrodę za propagowanie zasad etyki, takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi, tworzenie świadomości o współodpowiedzialności za środowisko naturalne, a w tym propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych oraz promowanie firm przestrzegających praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji. 
Certyfikat oznacza, iż agencja Power terminowo rozlicza się z kontrahentami i pracownikami, terminowo reguluje płatności z tytułu podatków, ceł, należności wobec ZUS, opłat leasingowych i należności kredytowych, nie ma wyroków zasądzających w sprawach o nieuregulowane należności, przestrzega prawa pracy, zasad BHP oraz prawa konsumenta i nie ma zobowiązań reklamacyjnych.
Statuetkę odebrał w imieniu firmy Piotr Pitura, senior incentive manager. 

Podczas Wielkiej Gali Biznesu, która odbyła się 16 lutego w Hotelu Sheraton w Warszawie, agencja Power – od lat laureat nagród „Firma Roku” została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem przez Biuro Certyfikacji Krajowej statuetką „Tygrysa Biznesu”
Tytuł „Tygrysa Biznesu” oznacza silne osobowości sukcesu, które swoją działalnością, precyzją i konsekwencją podejmowanych decyzji w znaczącym stopniu przyczyniają się do sukcesu prowadzonych przez siebie firm. Statuetkę odebrali w imieniu agencji Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director, oraz Piotr Zasadzki, event & incentive director. Jak podrkeślają przedstawiciele firmy otrzymanie tytułu jest dla agencji uhonorowaniem pozycji na rynku, jej wkładu w rozwój rynku oraz autorytetu, jakim cieszy się firma wśród klientów, podwykonawców oraz pracowników.
Tygrysy Biznesu to wyróżnienie przyznawane wybitnym postaciom świata biznesu. Laureatami nagrody są przedsiębiorcy, którzy dzięki talentowi, pasji, wyjątkowemu zmysłowi biznesowemu oraz wytrwałości zbudowali świetnie prosperujące firmy i wartościowe marki. Są niekwestionowanymi autorytetami w swojej dziedzinie, ekspertami w danej branży, liderami na rynku, wzorem dla otoczenia.źródło: MeetingPlanner.pl 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!

e-mail: biuro@skkp.org.pl