Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Nowoczesne technologie w przemyśle spotkań

XIII Akademia Organiztorów i Planistów Konferencji i Kongresów odbędzie się w Warszawie w Hotelu Intercontinental w dniu 27 sierpnia 2012 r. Akademia jest adresowana do osób odpowiedzialnych za zarządzanie konferencjami, przygotowywanie ofert oraz obsługę spotkań biznesowych, imprez i szkoleń, a w szczególności do:specjalistów ds organizacji imprez w biurach podróży i agencjach eventowych;organizatorów szkoleń, planistów konferencji w firmach, stowarzyszeniach i instytucjach,profesjonalnych organizatorów kongresów; hotelarzy z działów konferencji i bankietów, marketingu i sprzedaży.
Celem priorytetowym Akademii jest prezentacja jak najszerszego zakresu oferty nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań do obsługi konferencji, kongresów, targów i spotkań biznesowych. Akademia ma pomóc uczestnikom w rozwoju organizacyjnym, podnoszeniu wiedzy i kwalifikacji oraz w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej na międzynarodowym rynku spotkań.

Gość specjalny - Architektura spotkań – Maarten Vanneste - co to w ogóle jest ? Hybrydowe spotkania – techniki i technologie kreowania efektywnych spotkań
Spotkania hybrydowe -  czy to moda, czy jest to naprawdę coś, co zmienia sposób organizacji spotkania?  W hybrydowych spotkaniach organizatorzy łączą osobiste spotkania  twarzą w twarz z oddalonymi uczestnikami czy prelegentami za pomocą  nowych technologii i ułatwień, łącząc różne lokalizacje. Wystarczy aby jeden prelegent wystąpił za pośrednictwem Skype, to już spotkanie staje się hybrydą. Webcasting lub sesje nagrywane do oglądania na żądanie to kolejny rozdział w hybrydowym świecie. Oglądanie transmisji online w Internecie to jedno, a wciągnięcie biernych uczestników do interakcji i networkingu to  drugie.  Nasz gość przedstawi możliwości i zalety hybrydowych  spotkań, jak i problemy, które się z nimi wiążą.

Uczestnikom XIII Akademii rozdajemy książki
Dla uczestników XIII Europejskiej Akademii Planistów i Organizatorów Konferencji i Kongresów przygotowaliśmy kilkadziesiąt książek. Pierwsze 50 osób zarejestrowanych na Akademię otrzyma książkę naszego gościa specjalnego Maartena Vanesste - "Meeting Architecture - a Manifesto" -  poświęconej analizie wpływania na jakość i efektywność spotkań i imprez. Zostało już tylko 20 sztuk. Zareejstruj się już dziś.  Dla najaktywniejsszych uczestników Akademii przygotowaliśmy 10 książek " Tweeting  Meeting" -  to książka stworzona przez 15 autorów, każdy rozdział dotyczy innego obszaru social media. Przykładowe tematy to: badania i doradztwo w zakresie wykorzystywania Twittera podczas imprez, wykorzystanie siły LinkedIn i Twittera dla networkingu, zarządzanie kryzysowe poprzez media społecznościowe. To nowośc na rynku wydawniczym, wydana w grudniu 2011 r.          

 

e-mail: biuro@skkp.org.pl