Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Media

MeetingPlannerMeetingPlanner.pl
MeetingPlanner.pl to pierwsze w Polsce narzędzie wspierające sprzedaż grupowych miejsc hotelowych i pakietów konferencyjnych. Rejestrujemy i publikujemy również wszystkie ważne wydarzenia i trendy zachodzące na rynku MICE. MeetingPlanner.pl stanowi także platformę wymiany opinii oraz efektywnej komunikacji pomiędzy przedstawicielami przemysłu spotkań. Ambicją autorów tego projektu jest to, by MeetingPlanner.pl rejestrował wszystkie ważne wydarzenia i trendy zachodzące na tym rynku, a także wspierał i promował istotne inicjatywy mające na celu integrację środowiska branży spotkań w Polsce. Prezentacja rzetelnych informacji bazodanowych oraz ograniczenie mające na celu przypisanie specjalistów do dziedzin, które stanowią ich domenę, gwarantować ma oszczędność czasu w codziennej pracy Meeting Plannerów a także w czytelny sposób wskazać ekspertów danych sektorów rynku eventowego. Wierzymy, że wykorzystywanie oferowanych przez MeetingPlanner.pl narzędzi będzie przede wszystkim praktyczne i owocne, a różnorodność oraz szczegółowość baz przypadnie do gustu niejednemu Użytkownikowi.
http://www.meetingplanner.pl


logo_newbaseline_smallKonferencje.pl
Serwis konferencje.pl to specjalistyczny katalog i wyszukiwarka polskich obiektów konferencyjnych, atrakcji i usługi niezbędnych do organizacji imprez. Konferencje.pl to także niezbędna wiedza i narzędzia dla organizatorów.
Szybkie wyszukiwarki obiektów, atrakcji i usług oraz rozbudowana zaawansowana wyszukiwarka miejsc konferencyjnych pozwalają na znalezienie ofert, które spełnią nawet najbardziej sprecyzowane oczekiwania organizatorów konferencji. Wyszukiwarki zostały opracowane przez organizatorów konferencji z wieloletnim doświadczeniem i odpowiadają na specjalistyczne potrzeby branży.
Multimedialne prezentacje ofert, zawierają wszystkie dane kontaktowe, galerie zdjęć i filmów, plany powierzchni i inne możliwe do ściągnięcia pliki, dostarczone w przejrzysty, łatwy do nawigacji sposób.
Obiekty prezentowane są na mapie, na której widać okoliczne hotele, usługi i atrakcje – co w znacznym stopniu ułatwia ułożenie programu imprezy, z uwzględnieniem lokalnych ofert.
Serwis oferuje również unikalną, oszczędzającą czas funkcjonalność, umożliwiającą użytkownikom wysłanie pojedynczego zapytania ofertowego bezpośrednio do kilku obiektów lub podwykonawców.
Zespół serwisu konferencje.pl konsekwentnie realizuje wizję: chcemy stworzyć kompletny, przyjazny dla użytkowników serwis, który dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii ułatwi i przyspieszy znalezienie i wybór obiektów, usług i atrakcji na każdą konferencję.
Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu doświadczonego zespołu, ciągłemu doskonaleniu naszego serwisu i uczestnictwu w życiu branży, serwis konferencje.pl jest dziś najpopularniejszym serwisem konferencyjnym w Polsce.
W perspektywie kilku najbliższych lat chcemy pozostać najważniejszym narzędziem pracy profesjonalistów organizujących konferencje i eventy w naszym kraju oraz w jednym miejscu zgromadzić wszystkie sale konferencyjne, najciekawsze atrakcje i najlepsze usługi w Polsce.
Za pomocą serwisu konferencje.pl dzielimy się też specjalistyczną wiedzą z zakresu organizacji konferencji oraz narzędziami, z których korzystają na co dzień specjaliści.
http://www.konferencje.pl
 

Magazyn_Event_Manager_logoEvent Management

Czasopismo Event Management Polska skierowane jest do event managerów, właścicieli firm i agencji eventowych, travel plannerów oraz osób, które organizują imprezy, konferencje, szkolenia czy kongresy. Magazyn gwarantuje tylko merytoryczne informacje dotyczące branży MICE, proponuje gotowe rozwiązania dla osób zarządzających eventami i przedstawia najciekawsze informacje eventowe z całego świata.
Zostań czytelnikiem Event Management Polska - poznawaj, inspiruj się i organizuj najlepsze eventy w Polsce!
http://eventmanagement.pl


banerMPMICE Poland
MICE Poland jest jedynym pismem w Polsce opisującym całą branżę, określaną jako meetings industry oraz wszystkie sektory jej przedstawicieli.
W magazynie ukazują się publikacje dotyczące zarówno rynku eventów, konferencji i kongresów, jak i incentive i podróży biznesowych.
Podejmowane tematy ujęte są z perspektywy zlecających wydarzenia (event managerów, marketerów, planistów konferencyjnych w korporacjach, stowarzyszeniach i instytucjach), ich organizatorów (event managerów z agencji eventowych, incentive, PCO, DMC) oraz podwykonawców, świadczących wszelkiego rodzaju usługi, niezbędne w realizacji eventów.
MICE Poland przedstawia relację na linii klient – agencja – dostawcy usług oraz prezentuje światowe trendy i raporty, dotyczące tego rynku.
http://www.micepoland.com.pl

image002_200Meetingspoland.pl
Meetings Poland Sp. z o.o. działa od sierpnia 2010 r. i kontynuuje dotychczasowe produkty i projekty Meetings Management - znanej szeroko firmy specjalizującej się w turystyce biznesowej. Firma oferuje swoje usługi w ramach 4 grup produktów:
KATALOG OBIEKTÓW I USŁUG KONFERENCYJNYCH "MEETINGSPOLAND.PL" - najbardziej obszerne i wszechstronne wydawnictwo prezentujące obiekty konferencyjne;
MEETINGS POLAND EXPO - największe w Polsce targi usług dla biznesu i branży spotkań;
PROFESJONALNY ORGANIZATOR KONGRESÓW - kompleksowa organizacja i obsługa imprez biznesowych stosownie do życzeń Zleceniodawcy;
DORADZTWO I SZKOLENIA - doradztwo z zakresu marketingu i promocji firm działających na rynku konferencyjnym.
http://www.meetingspoland.pl

logo_Confero_2 _cien_200Confero.pl - Portal Organizatorów Konferencji
Portal poświęcony tematyce spotkań: organizacji konferencji, szkoleń oraz imprez firmowych. Znajduje się tu ogromna baza skupiająca takie pozycje jak sale konferencyjne mazowieckie, sale konferencyjne nad morzem, sale konferencyjne wielkopolska. Setki hoteli, tysiące sal konferencyjnych, dziesiątki tysięcy pokoi hotelowych w całej Polsce. Rozbudowana wyszukiwarka potrafi przeszukiwać bazę wykorzystując określone kryteria, dzięki czemu znajdziecie Państwo najlepsze sale konferencyjne.
http://www.confero.pl
 

 

e-mail: biuro@skkp.org.pl