Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

MCC Mazurkas Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Po raz kolejny MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel został laureatem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Najwyższa Jakość.
 
Nagrodę w ósmej edycji plebiscytu z rąk dyrektora Grzegorza Mickiewicza, przedstawiciela Ministerstwa Rozwoju odebrał dyrektor generalny MCC Mazurkas i Mazurkas Catering 360, Michał Kozak. – "Cieszymy się, że ponownie zostaliśmy wyróżnieni tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki, tym bardziej, że jest to nagroda w kategorii Najwyższa Jakość – najważniejszej wartości w świadczonych przez nas usługach" – podkreśla Michał Kozak.

Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. 28 września br. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, siedzibie BCC, wyróżnionych zostało 65 ambasadorów w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Marka Europejska, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych. Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego zadaniem jest m.in.: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!

e-mail: biuro@skkp.org.pl