Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Kongresy nowej generacji - debata naukowców i praktyków

„Innowacje w przemyśle spotkań” to temat eksperymentalnej konferencji naukowo-branżowej organizowanej w Kielcach w dniu 26.09.2014 r przez Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”. Przedmiotem spotkania będą metody planowania nowoczesnych kongresów i wydarzeń biznesowych w warunkach dominacji internetu i nowych technologii, a także – co szczególnie ważne - narzędzia mierzenia ich efektywności. Konferencja skupi praktyków oraz naukowców z wiodących ośrodków akademickich oraz z zagranicy. Konferencja realizowana jest w innowacyjnej formule wzmacniającej aktywność oraz zaangażowanie wszystkich uczestników oraz ich networking. W tym sensie będzie to konferencja wdrażająca założenia wzorca „konferencji następnej generacji”.
Gościny udziela Centrum Kongresowe Międzynarodowych Targów Kieleckich, które jest też gospodarzem tegorocznej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich w dniu 25.09.2014 roku. O wysoki poziom merytoryczny wystąpień zadba Rada Naukowa, która przyjmuje zgłoszenia referatów do 31 marca 2014 r.  Główne obszary objęte przedmiotem konferencji: Innowacje w przemyśle spotkań w Polsce i na świecie, Sytuacja na rynku spotkań - informacje z badań, nowe publikacje, fora wymiany wiedzy, Kształcenie i doskonalenie kadr dla przemysłu spotkań oraz  Architektura kongresu – systemowe ujęcie funkcji i roli wszystkich interesariuszy eventów.
Sama konferencja i poprzedzająca ją kampania informacyjno-marketingowa będzie przedmiotem analizy pod względem efektywności zastosowanych narzędzi i środków komunikacji rynkowej. Więcej informacji na stronie internetowej http://innowacje2014.syskonf.pl/ oraz w mediach społecznościowych - Facebook https://www.facebook.com/MeetingsInnowacje oraz YouTube http://youtu.be/zCJsdomd2m8

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!

e-mail: biuro@skkp.org.pl