Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

ICE Kraków podsumowuje czerwiec

Ostatni miesiąc przed wakacjami Centrum Kongresowym ICE Kraków zalicza do udanych pod względem liczby i różnorodności realizacji, które odbyły się w obiekcie.
 
Miesiąc w ICE Kraków otworzył 61. Zjazd Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, w którym wzięło udział około 1500 uczestników. Następnie w ICE Kraków odbył się szczyt marketingowy Europy Centralnej – Marketing Summit. Bezpośrednio po tym wydarzeniu rozpoczęto przygotowania do kolejnej dużej i wymagającej realizacji – 6. Międzynarodowego Kongresu Camlog. W trzydniowym wydarzeniu wzięło udział ponad 1500 uczestników z 33 krajów znajdujących się na 4 różnych kontynentach słuchało 80 prelegentów, których wystąpienia były tłumaczone jednocześnie na sześć języków. W kalendarzu czerwcowych wydarzeń znalazł się też koncert Jazzformance: Wirpsza, który odbył się dwa dni przed wydarzeniem dotyczącym nowej gospodarki – Impact’16. Kongres gromadzi przedstawicieli przemysłu, przedsiębiorców, właścicieli startupów, naukowców. Wydarzenie było symultanicznie tłumaczone pomiędzy językami polskim i angielskim. Gdy Impact’16 dobiegał końca, ICE Kraków gościło jednocześnie Konferencję Ministrów Nauki i Rady Państw Morza Bałtyckiego. Międzynarodowo było także podczas występu Kennyego G. Amerykanin wybrał Centrum Kongresowe ICE Kraków na miejsce swojego jedynego polskiego koncertu, który odbył się dzień przed konferencją Devoxx. Blisko 2500 uczestników, którzy podłączyli do sieci WiFi niemal 5000 urządzeń, w trakcie trzech dni uczestniczyło w wykładach przeprowadzonych przez 144 wykładowców. Podczas wydarzenia wykorzystywane były wszystkie sale, a także korytarze, gdzie odbył się Devoxx4Kids.
Ostatnim wydarzeniem czerwca w ICE Kraków był powrót do Krakowa Pata Methenyego, którego koncert odbył się w ramach cyklu ICE Jazz.
 

e-mail: biuro@skkp.org.pl