Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Działalność

 
  • Program Ambasadorów Kongresów Polskich - Program realizowany od 1998 roku we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną, wzorowany na sprawdzonych rozwiązaniach funkcjonujących z powodzeniam w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych Ameryki. Poprzez Ambasadorów Kongresów Polskich - czyli wybitnych polskich naukowców i specjalistów - poszukujemy kontaktów zawodowych za granicą w ich specjalizacjach, w celu zachęcania zagranicznych kolegów i organizacji - do wybrania Polski jako miejsca kolejnych: zjazdów, konferencji, seminariów i kongresów. Program Ambasadorów Kongresów Polskich popierany jest przez Kancelarię Prezydenta RP.
  • Europejska Akademia Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów
  • Miksery biznesowe SKKP -Biznesowe miksowanie to przyjemność...  MIKSERY BIZNESOWE organizowane są regularnie przez  Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce
  • Seminaria i szkolenia
  • Stowarzyszenie "Konferencje i Kongresy w Polsce" dysponuje "Bibliografią Turystyki Biznesowej" - plikiem opracowywanym od lat zawierającym spis literatury poświęconej stricte turystyce biznesowej. Osoby zainteresowane otrzymaniem pliku - prosimy o kontakt z Biurem SKKP.

 

e-mail: biuro@skkp.org.pl