Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Brill AV Media zaprasza na warsztaty „Technologie eventowe od kuchni”

W drugiej połowie sierpnia odbędzie się szósta edycja letnich warsztatów z techniki eventowej organizowanych przez Brill AV Media. Spotkania odbędą się 23 i 24 sierpnia na terenie Expo XXI Warszawa.

Zadaniem warsztatów jest zapoznanie uczestników z szeroko rozumianą techniką eventową. W trakcie spotkań będzie można poznać możliwości sprzętu technicznego, porozmawiać z realizatorami, dowiedzieć się, jak działają poszczególne urządzenia czy stanąć za konsoletą realizatora. Warsztaty skierowane są do pracowników agencji eventowych, którzy szukają inspiracji, chcą poszerzać swoją wiedzę i poznawać nowinki technologiczne.
 – To kolejne organizowane przez nas warsztaty dotyczące ogólnie rozumianej techniki eventowej. Rok temu, w czasie dwóch edycji w Warszawie oraz jednej w Krakowie, odwiedziło nas niemal 150 osób. Poprzednie edycje zakończyły się dużym sukcesem. Formuła warsztatowa tych spotkań była jak najbardziej trafiona i dlatego też postanowiliśmy ją kontynuować, dodając co roku nowe elementy i niespodzianki dla uczestników – wyjaśnia Michał Czerniak, dyrektor zarządzający Brill AV Media.
Partnerami tegorocznego wydarzenia są Expo XXI Warszawa, Mazurkas Catering, Rent Design, NewMotion Studios i Nissan. MeetingPlanner.pl jest partnerem medialnym.
Zgłoszenia: www.brill.pl/szkolenie

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!

e-mail: biuro@skkp.org.pl