Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Agencja Power dwadzieścia lat na rynku

Agencja eventowa Power obchodzi dwudziestolecie działalności. Pierwszy wyjazd firma zorganizowała w 1997 roku. Od tego czasu – jak podkreśla założycielka agencji Olga Krzemińska-Zasadzka – Power zwiększa swoje udziały w polskim rynku i stabilnie się rozwija.

Założycielką agencji, do której dołączali przede wszystkim fani sportu i przygody, jest Olga Krzemińska-Zasadzka, była wicemistrzyni Polski w squashu, obecnie managing director agencji Power, PowerSport i DMC Poland, wiceprezes Stowarzyszenia Branży Eventowej, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel oraz Society for Incentive Travel Excellence. Agencję prowadzi razem ze swoim mężem, Piotrem Zasadzkim, który cji pełniąc rolę event & incentive directora, zajmuje się strategicznym wsparciem zespołu oraz ciągłą pracą nad atrakcyjnością oferty.
Power organizuje średnio 150 wydarzeń rocznie. Są to eventy rozrywkowe, kulturalne, sportowe, przygodowe i wyjazdowe. W prtfolio znajdują się wydarzenia o charakterze integracyjnym, motywacyjnym, szkoleniowym i wizerunkowym. Od początku działalności Power realizuje i wspiera projekty o charakterze sportowym i rekreacyjnym, organizując wyjazdy narciarskie, żeglarskie, kite-surfingowe czy off-road-owe.

– Dwadzieścia lat temu w 1997 roku w ostatni tydzień marca zaczęły się nasze pierwsze wyjazdy narciarskie do Val Thorens. Przez ten czas wiele się nauczyliśmy, niejedno zmieniliśmy, stabilnie się rozwijaliśmy – wspomina Olga Krzemińska-Zasadzka. – Jedno się nie zmieniło – siła i moc – nasz Power – zawsze był w nas, jest i będzie. By się rozwijać, iść zgodnie z naszymi przekonaniami, zasadami i doświadczeniem i przekazywać to co najlepsze naszym klientom, pracownikom i przyjaciołom – zaznacza.
W 2016 r. Olga Krzemińska-Zasadzka reprezentowała Polskę, zasiadając w jury  międzynarodowego konkursu branży eventowej Eventex Awards. W 2016 r. agencja ponownie otrzymała wyróżnienie „Solidna Firma”. Jest również posiadaczką takich wyróżnień jak Platynowy Certyfikat Polish Product oraz Firma Roku, MP Power Award, czy Certyfikat „Wiarygodna Firma”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!

e-mail: biuro@skkp.org.pl